Більше 95 % клієнтів задоволені якістю послуг майстерні, кожен день ми стаємо краще.
Здійснюємо післягарантійний ремонт різної складності кавоварок Saeco та інших:(Bosch, De Longhi, Electrolux, Gaggia, Jura, Kenwood, SIEMENS, Krups, Philips, Saeco, Saturn, Scarlett, SPIDEM, SOLIS, Vitek, Zelmer, Melitta, AEG, NIVONA, SPIDEM, Rotel, GAGGENAU), також ремонтуємо плати, проводимо профілактичні роботи , чистки, Професійних кавомашин .
ремонт кавоварки ремонт кавоварки saeco ремонт кавоварки львів ремонт кавоварки у Львові ремонт кавоварок ремонт кавоварок saeco ремонт кавоварок львів ремонт кавоварок у Львові Ремонт кавомашини Ремонт кавомашини saeco Ремонт кавомашини львів Ремонт кавомашини у Львові Ремонт кавомашин Ремонт кавомашин saeco Ремонт кавомашин львів Ремонт кавомашин у Львові кавоварка в оренду львів кавомашина в оренду львів

Ви отримаєте кавовий апарат, смачну каву,  вершки, цукор в стіках, серветки, мішалки та стаканчики з високоякісного картону

 

 Безкоштовно встановимо апарат з продажу гарячих напоїв ( кавомат ) у вашому закладі . (офіси, авто-мийки, торгові центри, вокзали і т д) . Ми використовуємо найкращі інгредієнти в наших апаратах

 

 Умови установки (оренди) кавового апарата у Вашій установі:

Умова №1  Оренда кавового апарату - безкоштовно. Покупка зернової кави. (Мінімальне замовлення 3 кг). Стаканчики паперові у подарунок (350 шт). Цукор у подарунок (2 кг).


 

Умова №2  Оренда кавового апарату - безкоштовно. Кава - безкоштовно. Цукор - безкоштовно. Паперові стаканчики - безкоштовно. Фіксована оплата за продані (спожиті) порції кави по лічильнику.


 

Умова №3  Купуйте кавовий апарат у нас. Купуйте каву в зернах або моно-дозах  у нас за спеціальною ціною. Поточне обслуговування безкоштовно (за умови покупки 4 кг кави на місяць)


 

Умова №4  Маєте свій кавовий апарат? Купуйте у нас каву і Ваш апарат ми візьмемо на безкоштовне поточне обслуговування * (за умови покупки  2кг кави на місяць)  Маєте свій кавовий апарат і свою каву ? Телефонуйте і ми візьмемо Ваш апарат на обслуговування виклик майстра -  250 грн. чи абонплата  70 грн\міс.