Більше 95 % клієнтів задоволені якістю послуг майстерні, кожен день ми стаємо краще.
Здійснюємо післягарантійний ремонт різної складності кавоварок Saeco та інших:(Bosch, De Longhi, Electrolux, Gaggia, Jura, Kenwood, SIEMENS, Krups, Philips, Saeco, Saturn, Scarlett, SPIDEM, SOLIS, Vitek, Zelmer, Melitta, AEG, NIVONA, SPIDEM, Rotel, GAGGENAU), також ремонтуємо плати, проводимо профілактичні роботи , чистки, Професійних кавомашин .
ремонт кавоварки ремонт кавоварки saeco ремонт кавоварки львів ремонт кавоварки у Львові ремонт кавоварок ремонт кавоварок saeco ремонт кавоварок львів ремонт кавоварок у Львові Ремонт кавомашини Ремонт кавомашини saeco Ремонт кавомашини львів Ремонт кавомашини у Львові Ремонт кавомашин Ремонт кавомашин saeco Ремонт кавомашин львів Ремонт кавомашин у Львові кавоварка в оренду львів кавомашина в оренду львів
Головна » 2015 » Червень » 07

ремонт кофеварок Львов

Дмитра Тихоненко - «мідних справ майстри», який виготовив ексклюзивну каву машину в стилі стімпанк. Сьогодні на цьому агрегаті Юрій, спробує приготувати два види напою: еспрессо і капучіно.  Незважаючи на те, що кавоварка виглядає компактно, вона повністю виконує функції класичної кавоварки. Дана машина заводом поставлялася з вібраційною помпою, яка не дозволяла отримувати стабільну якість кави і по-цьому, кава машина піддалася конструктивної модифікації.  Свого часу, Юрій (засновник школи баріста.бай) порадив Дмитру встановити на дану машину повноцінну роторну помпу. Це був експеримент в чистому вигляді. Оскільки, велика помпа не поміщалася в корпус кави машини разом з електродвигуном, Дмитро виготовив спеціальну платформу, на якій він встановив всі елементи: кавоварка, кавомолка і помпа. Кавоварка була повністю з ... Читати далі »

Просмотров: 679 | Добавил: Сталкерис | Дата: 07.06.2015 | Комментарии (0)