Більше 95 % клієнтів задоволені якістю послуг майстерні, кожен день ми стаємо краще.
Здійснюємо післягарантійний ремонт різної складності кавоварок Saeco та інших:(Bosch, De Longhi, Electrolux, Gaggia, Jura, Kenwood, SIEMENS, Krups, Philips, Saeco, Saturn, Scarlett, SPIDEM, SOLIS, Vitek, Zelmer, Melitta, AEG, NIVONA, SPIDEM, Rotel, GAGGENAU), також ремонтуємо плати, проводимо профілактичні роботи , чистки, Професійних кавомашин .
ремонт кавоварки ремонт кавоварки saeco ремонт кавоварки львів ремонт кавоварки у Львові ремонт кавоварок ремонт кавоварок saeco ремонт кавоварок львів ремонт кавоварок у Львові Ремонт кавомашини Ремонт кавомашини saeco Ремонт кавомашини львів Ремонт кавомашини у Львові Ремонт кавомашин Ремонт кавомашин saeco Ремонт кавомашин львів Ремонт кавомашин у Львові кавоварка в оренду львів кавомашина в оренду львів
Головна » 2015 » Червень » 08

Багато людей хочуть працювати самі на себе, але при цьому не мають значних коштів для вкладення. А брати кредити у наш час, дуже страшно і не рентабельно. Якщо у вас склалася саме така ситуація, то є один спосіб заробити – почати свій бізнес з кавовим апаратом. Багато людей люблять каву, не тільки за його властивості підвищувати тиск, піднімати загальний тонус організму, але і за його смак і аромат. Це - Другий за прибутковістю бізнес, якщо не брати до уваги нафту. Якщо вважати те, що загальна собівартість кавового напою не перевищує двох рублів, а ось на продаж він йде за ціною від семи і до десяти рублів, рентабельність такого бізнесу досягає надзвичайно високого рівня і дорівнює 800-1000 відсотків.

Отже, стартуємо.

Для початку свого кавового бізнесу буде дос ... Читати далі »

Просмотров: 651 | Добавил: Сталкерис | Дата: 08.06.2015 | Комментарии (0)