Більше 95 % клієнтів задоволені якістю послуг майстерні, кожен день ми стаємо краще.
Здійснюємо післягарантійний ремонт різної складності кавоварок Saeco та інших:(Bosch, De Longhi, Electrolux, Gaggia, Jura, Kenwood, SIEMENS, Krups, Philips, Saeco, Saturn, Scarlett, SPIDEM, SOLIS, Vitek, Zelmer, Melitta, AEG, NIVONA, SPIDEM, Rotel, GAGGENAU), також ремонтуємо плати, проводимо профілактичні роботи , чистки, Професійних кавомашин .
ремонт кавоварки ремонт кавоварки saeco ремонт кавоварки львів ремонт кавоварки у Львові ремонт кавоварок ремонт кавоварок saeco ремонт кавоварок львів ремонт кавоварок у Львові Ремонт кавомашини Ремонт кавомашини saeco Ремонт кавомашини львів Ремонт кавомашини у Львові Ремонт кавомашин Ремонт кавомашин saeco Ремонт кавомашин львів Ремонт кавомашин у Львові кавоварка в оренду львів кавомашина в оренду львів
Головна » 2015 » Червень » 8 » Свій бізнес з кавовим апаратом
13:39
Свій бізнес з кавовим апаратом

Багато людей хочуть працювати самі на себе, але при цьому не мають значних коштів для вкладення. А брати кредити у наш час, дуже страшно і не рентабельно. Якщо у вас склалася саме така ситуація, то є один спосіб заробити – почати свій бізнес з кавовим апаратом. Багато людей люблять каву, не тільки за його властивості підвищувати тиск, піднімати загальний тонус організму, але і за його смак і аромат. Це - Другий за прибутковістю бізнес, якщо не брати до уваги нафту. Якщо вважати те, що загальна собівартість кавового напою не перевищує двох рублів, а ось на продаж він йде за ціною від семи і до десяти рублів, рентабельність такого бізнесу досягає надзвичайно високого рівня і дорівнює 800-1000 відсотків.

Отже, стартуємо.

Для початку свого кавового бізнесу буде достатнім купити таблеткові кавоварку, напівпрофесійного класу. Вартість такої кавоварки коливається від 500 до тисячі доларів. А працює досить просто: вставляєш таблетку пресованого кави і протягом тридцяти секунд напій повністю готовий. Один значимий недолік такої кавоварки – це маленька продуктивність. За добу вона може видати не більше ніж п'ятдесят кухлів з кавою. Тому такі автомати ставлять у закладах з невеликою скупченням людей, що віддають перевагу каві, таких як АЗС. Продають таке кава від 3 до 5 рублів за чашку. При цьому вартість таблетки приблизно 1 рубль.

Більш затратний варіант, це купити професійну кавоварку, вартість якої буде від двох і до чотирьох тисяч доларів. Поставити таку кавоварку можна в магазині або невеликому барі, орендувавши у власників невеличкий куточок. Загальна вартість відкриття такої точки вийде від трьох до п'яти тисяч доларів. Вартість напою, в цьому випадку, буде від семи і до десяти рублів за кухоль. Враховуйте і зарплату, яку ви будете платити людині, яка буде робити каву. За підрахунками виходить, що така кавоварка окупитися в середньому за два роки.

 

Прибутковість кавового бізнесу залежить безпосередньо від місця розташування. Найкраще його ставити там, де є зал очікування, поруч біля виходу на вулицю. Максимальний дохід можна отримати, якщо поставити такий автомат в медичній установі, офісі, авто-та залізничному вокзалі. Крім того, багато експертів рекомендують ставити такі автомати і в державних установах, Інтернет-кафе, на підприємствах та в вищих навчальних закладах.

Кавовий бізнес можна почати і з одного наявного в наявності автомата. Якщо вартість автомата середня, то для старту в цьому бізнесі вам знадобитися мінімум три з половиною тисячі доларів. У цю вартість ми включили оренду приміщення (вірніше певного місця в ньому), витратні матеріали та саму реєстрацію цього бізнесу. Термін окупності безпосередньо залежить не тільки від місця, але і від початкової ціни автомата. Все залежить і від вартості інгредієнтів і, звичайно ж, кількість куплених кухлів кави. Наприклад, якщо ви поставите ціну в 2 рублі, то виручка з одного кухля буде приблизно 1 рубль. А ось при продажу таких стаканчиків штук 50-60 в день, на місяць ви заробите приблизно 250 доларів. І таким чином ваші вкладення окупляться приблизно за один рік. Але не забувайте враховувати і те, що будуть потрібні і супутні матеріали, той, же ремонт і так далі. Приблизно раз на місяць потрібно буде поповнювати запаси автомата, заправляти туди нові суміші і кави. На це у вас піде ще 150 доларів на місяць.

 

Не знаєте з чого почати ваш бізнес? Спочатку приділіть трохи уваги пошуку місця, де б ви хотіли поставити ваш автомат. Не забувайте відразу впізнавати і за оренду місця. Адже іноді ставлять таку велику ціну за шматочок площі, що ставати просто страшно. Друге, що потрібно врахувати, це вид автомата, який ви хочете придбати. Для вибору автомата обов'язково враховуйте специфіку його майбутнього місцезнаходження (супермаркет, завод, офіс, медичний заклад і так далі). Визначтеся з вибором підприємства або фірми, у якої ви будете купувати автомат. Головне, щоб він був надійним і перевіреним. Дуже багато цікавого пишуть на форумах в Інтернеті, не полінуйтеся, почитайте. Адже реклама говорить одне, а в житті може вийти абсолютно інше. Багато людей сидять на форумах і обговорюють такі теми. Не забудьте дізнатися і про постачальників всіх витратних матеріалів, проведіть аналіз цін у всіх постачальників і виберіть кращого з них. Відгуки теж можна знайти в Інтернеті. Вибираючи постачальника, приділіть увагу не тільки ціною і наданих умов поставки, але і гарантійному строку.

Кавові апарати – це непоганий бізнес, який не вимагає серйозних витрат. Початкові капіталовкладення теж не захмарні. Накопичивши грошей, кожен зможе собі дозволити займатися таким видом бізнесу. Це мало того, що не складно, але і допоможе отримати приємний дохід. При цьому вам не потрібно буде нічого робити. Приїжджати заправляти автомат раз в три тижні і все. Головне це те, що майже кожна людина любить каву, і попит на нього не падає. Та й конкуренція не суттєва на цей вид бізнесу.

Переглядів: 411 | Додав: Сталкерис | Теги: ремонт кавоварки, ремонт кавового апарату, ремонт кавових машин, ремонт кавомата, ркмонт кавових апаратів | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar